Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie zobacz naszą politykę. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z dniem 25-go maja 2018 roku, uległ zmianie Regulamin Systemu Auto Aukcja.
Regulamin został zmieniony w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Celem regulacji jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych na terenie Unii Europejskiej. Prosimy o zapoznanie się z nową wersją Regulaminu, która dostępna jest w Systemie.

W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Zespołem Remarketingu na adres: remarketing.pl@vwfs.com lub telefonicznie: 22 538 78 90.

Zespół Remarketingu
Login:
Hasło:
Fleet Awards dla Volkswagen Financial Services w kategorii Remarketing

Jeżeli jesteś osobą fizyczną skorzystaj z zakładki „Samochody w sprzedaży”.

Dealerów Grupy Volkswagen oraz podmioty gospodarcze, których przedmiotem przeważającej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek, zapraszamy do współpracy z Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. W tym celu, prosimy o przesłanie wpisu z CEIDG oraz danych kontaktowych na adres: remarketing.pl@vwfs.com , które pozwolą na utworzenie konta na platformie Auto Aukcja.

Na podstawie przesłanych informacji utworzymy bezpłatnie konto użytkownika, które umożliwi Ci zakup pojazdów oraz udział w licytacjach internetowych.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A.), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska S.A. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).