Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie zobacz naszą politykę. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Login:
Hasło:
Fleet Awards dla Volkswagen Financial Services w kategorii Remarketing

Jeżeli jesteś osobą fizyczną skorzystaj z zakładki „Samochody w sprzedaży”.

Dealerów Grupy Volkswagen oraz podmioty gospodarcze, których przedmiotem przeważającej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek, zapraszamy do współpracy z Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. W tym celu, prosimy o przesłanie wpisu z CEIDG oraz danych kontaktowych na adres: remarketing.pl@vwfs.com , które pozwolą na utworzenie konta na platformie Auto Aukcja.

Na podstawie przesłanych informacji utworzymy bezpłatnie konto użytkownika, które umożliwi Ci zakup pojazdów oraz udział w licytacjach internetowych.

Pod nazwą Volkswagen Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).